ÚVOD   UBYTOVANIE   SLUŽBY   MENU   SPLAV   GALÉRIE   KONTAKTY
Rekreáčne zariadenie a slovenská reštaurácia v Pieninách. Turistika a zábava v nádhernej prírode Pieninského národného parku. Pasovanie za gorála a tradičná ľudová hudba. Jedinečný splav na pltiach po rieke Dunajec. Kvalitné ubytovanie a reštaurácia priamo v chate Pieniny. Pre každého wellness, fínska sauna a bazén. Jedinečná scenéria Pienín a Vysokých Tatier.

PASOVANIE ZA GORALA

Pasovanie za goralaNajväčšou atrakciou chaty Pieniny je pasovanie za Gorala. Pasovanie prevádza z poverenia zhromaždenia goralov Ján Gondek - goral pieninsky. Počas celého pasovania zabáva učastníkov goralská ľudová hudba. Niektorých goralov máme i vo vláde.
Doprava v Pieninách
DOPRAVA PRE VÁS


Pre turistov chata zabezpečuje kyvadlovú dopravu Lesnica - Červený Kláštor - Majere - Spišská Stará Ves. Poskytuje ju 53 - miestnym na sedenie autobusom a 9 - miestnym mikrobusom. Na objednávku chata Pieniny poskytne autobus a mikrobus na zájazdy do okolitých historických pamiatok Slovenska a zahraničia.

PIKNIKY

Pikniky a zábava - LesnicaOkrem klasického stravovania chata ponúka rôzne pikniky v prírode, v zastrešenej piknikovej časti s prírodným ohňom. Sú to rôzne špeciality ako udené pstruhy, pečenie jahňaciny pre celé skupiny, grilovanie pri ohni, pravý goralský guláš a pod. Na spetrenie po celú dobu hraje pravá goralská muzika. 

 

ŠPORT
Športové podujatia - LesnicaKaždý rok organizuje Chata Pieniny Medzinárodný horský duatlon Lesnica - Szczawnicza, na ktorom sa zúčastňujú popredný športovci Europy.

Chata ponúka cez leto aj jazdu na koči, splav po dunajci na gumených člnoch - rafting, jazdu na bicykli po vyznačených turistických chodníkoch, sprievodcovské služby a kompletný športový program na športových areáloch (tenisové kurty, volejbalové ihrisko a pod.)

 

Stránku vytvorila a spravuje EXO REKLAMNÁ AGENTÚRA s.r.o..